مطالب دسته بندی سفر به استانبول

مرکز خرید مگا اوت لت ونیزیا استانبول

مرکز خرید ونیزیا استانبول، یکی از مراکز خرید مدرن در استانبول بوده که به دلیل طراحی شبیه به ونیز ایتالیا این نام را به خود گرفته است.

مرکز خرید سیتیز نیشانتاشی

هر شهری در جهان یک مرکز خرید دارد، نیشانتاسی، یکی از مراکز مهم خرید استانبول است که مرکزی برای سازندگان مد، دوستداران هنر با سلیقه های متفاوت می باشد

مرکز خرید هیستوریا استانبول (Historia Mall)

یکی از مراکز خرید بسیار مدرن در ترکیه، مرکز خرید هیستوریا استانبول است. این مرکز را به نام هیستوریا مال هم می‌شناسند و جایگاهی بسیار قابل‌توجه در بین

مرکز خرید پالادیوم استانبول (Palladium Mall)

با شنیدن نام این مرکز خرید احتمالا دو مکان در ذهن شما تداعی خواهد شد که پالادیوم­های معروف و توریستی دو کشور همسایه هستند. یکی پاساژ پالادیوم که از لو

معرفی مرکز خرید جواهیر استانبول

یکی از مزیت‌های مرکز خرید جواهیر این است که همه نیاز‌های شما را برای یک روز خاطره انگیز در سفر فراهم می‌‌کند زیرا با توجه به ساعت کاری مرکز که از ساعت

مرکز خرید کانیون

کانیون در زبان ترکی به معنای دره است. مرکز خرید کانیون به دلیل شکل و طراحی خاص خود و شباهتش به دره به این اسم، نام¬گذاری شده است. کانیون در لونت شیشلی

شهربازی ویالند، نهایت هیجان در استانبول

استانبول یکی از شهرهای کشور ترکیه در قاره اوراسیاست که به دلیل فراوانی جاذبه های تفریحی و تاریخی اینروزها در همه فصول گردشگران زیادی را به خود جذب کرد

مرکز خرید فروم استانبول

مرکز خرید فروم استانبول  واقع در منطقه ی بایرام پاشای (bayram paşa) استانبول و محله ی کجاتپه (Kocatepe) با مساحت 295 هزار متر مربع و 286 فروشگاه نه تن

مرکز خرید زورلو استانبول

اگر قصد سفر به ترکیه را دارید و به دنبال زیباترین و مجلل‌ترین مراکز خرید هستید، مرکز خرید زورلو استانبول را از دست ندهید. زورلو یکی از بزرگ‌ترین و مجل

مرکز خرید استانبول مال

مرکز خرید استانبول مال بزرگترین مرکز خرید، سرگرمی و هنری کشور ترکیه است. بزرگترین شهربازی سرپوشیده استانبول نیز در این مرکز خرید است.

پاویلون شهری میدان تقسیم

پاویلون شهری میدان تقسیم سازه ای فولادی است که از دو بال تشکیل شده است. این پاویلون مرکز جمع های اجتماعی و همایش های مهم شهر استانبول است.

پله های کاموندو

پله های کاموندو را می توان در کوچه پس کوچه های حوالی محله کاراکوی و در پایین محله گالاتا پیدا کرد. این پله های زیبا شبیه به موی بافته شده است

پارک جاملیکا هیل

پارک جاملیکا هیل، پارکی عمومی واقع در تپه جاملیکا استانبول است که منظره ای پانورامایی از تنگه بسفر و دهانه شاخ طلایی دارد.

پارک اولوس

پارک اولوس در منطقه بشیکتاش استانبول قرار دارد. پارک اولوس به داشتن کافه و رستوران‌هایی بامنظره پانورامایی از تنگه بسفر و استانبول مشهور است.

پارک گلخانه استانبول

پارک گلخانه استانبول یا همان پارک گلحانه که به معنای پارک گل رز می باشد یکی از پارک های تاریخی استانبول است که در کاخ توپکاپی قرار دارد.

پارک ماچکا دموکراسی

پارک ماچکا دموکراسی منطقه ای تفریحی در استانبول ترکیه است. از امکانات ویژه این پارک محل بازی کودکان و سگ هاست که این پارک را محبوب کرده است.

پارک فنرباهچه

پارک فنرباهچه یا پارک فنرباغچه یکی از پارک های بزرگ بخش آسیایی استانبول است که در کنار دریای مرمره قرار گرفته است. این پارک جزیره مانند است.

پارک امیرگان استانبول

پارک امیرگان یکی از بزرگترین پارک های استانبول است که به داشتن گل و گیاهان مشهور می باشد. سالانه جشنواره گل لاله در این پارک برگزار می شود.

پارک ییلدیز

پارک ییلدیز یکی از بزرگتری پارک های عمومی استانبول است که در منطقه بشیکتاش استانبول قرار گرفته است. این پارک از لحاظ تاریخی نیز مهم است.

جزیره کینالی آدا

جزیره کینالی آدا نزدیک ترین جزیره از مجموعه جزایر پرنس به استانبول ترکیه است. این جزیره جنگل های کمتر و اماکن دیدنی کمتری نسبت به سایر دارد.

جزیره بورگازآدا

جزیره بورگازآدا سومین جزیره از لحاظ بزرگی در مجموعه جزایر پرنسس به حساب می آید. این جزیره که در نزدیکی استانبول است یکی از مراکز تفریحی است.

جزیره هیبلی آدا

جزیره هیبلی آدا دومین جزیره بزرگ نزدیکی شهر استانبول است که در آن هیچ وسیله نقلیه موتوری یافت نمی شود. هیبلی آدا از لحاظ توریستی زیباست.

جزیره بیوک آدا

جزیره بیوک آدا بزرگترین جزیره اطراف استانبول است. این جزیره تاریخی محل زندگی بزرگان یونانی و همچنین و در فاصله 1.5 ساعتی استانبول قرار دارد.

محله سارییر استانبول

محله سارییر یکی از محله های سرسبز استانبول است که به ویلاها، اقامتگاه های ویلایی شهرت دارد. این منطقه یکی از گران ترین محله های استانبول است

محله کوزگونجوک

کوزگونجوک محله ای تاریخی در شهر استانبول ترکیه است. این محله بعنوان یک محله مذهبی شناخته شده و به کلیساها و کنیسه و غذاهای دریایی شهرت دارد.

محله چوکورجوما استانبول

محله چوکورجوما یکی از محله های ترکیه است که به مغازه های عتیقه فروشی و کافه هایش شهرت پیدا کرده است. موزه معصومیت نیز در این محله است.

محله جهانگیر استانبول

محله جهانگیر در منطقه بی اغلو استانبول قرار دارد که یکی از محله های شلوغ اعیان نشین استانبول است و شهرتش بیشتر به خاطر هنرمندانی ساکن است.

محله بشیکتاش استانبول

محله بشیکتاش یکی از مراکز اقتصادی استانبول است که جزو محله های متوسط رو به بالا استانبول می باشد. بشیکتاش در 2013 بهترین محله استانبول شد.

محله کاراکوی

کاراکوی، نام امروزی گالاتا باستان، یک محله تجاری در منطقه بی اوغلو استانبول، ترکیه است که در شمال دهانه شاخ طلایی بسفر واقع شده است.

محله گالاتا استانبول

محله گالاتا یکی از پر جنب و جوش ترین محله های بافت گردشگری استانبول به شمار می رود. این محله از صبح تا نیمه شب پر از توریست های مختلف است.

محله بالات

محله بالات محله ای است با خانه های رنگی قدیمی، کوچه های سنگفرش شده باریک و شیب دار، کافه و رستوران های نقلی کنار پیاده رو و بچه های بازیگوش.

موزه پرا استانبول

موزه پرا هنری در در استانبول، ترکیه است که تمرکز ویژه ای بر شرق شناسی و آثار هنری قرن نوزدهم میلادی دارد. بازدید به هنردوستان پیشنهاد می گردد.

خیابان فرانسوی ها استانبول

خیابان فرانسوی ها، خیابانی پرنشاط و با روحیه بالاست که پر از کافه و بار و رستوران می باشد. این خیابان در قلب استانبول ترکیه قرار گرفته است.

موزه اتومبیل های کلاسیک آتامان

موزه اتومبیل های کلاسیک آتامان مملو از آثار کلاسیکی است که هر کدام نقطه عطفی در تاریخ خودرو بوده اند.از سال 2000 در استانبول فعالیت دارد.

موزه سادبرک حانیم

موزه سادبرک حانیم موزه ای خصوصی متعلق به بنیاد وهبی کوچ است که در سال 1980 افتتاح گردیده است. خانواده کوچ این موزه را به یاد همسرش تاسیس کرد.

موزه ساکیپ سابانجی

موزه ساکیپ سابانجی موزه خصوصی هنرهای زیبا در استانبول ترکیه است که به هنر خوشنویسی، اسناد مذهبی و دولتی و نقاشی های دوران عثمانی اختصاص دارد.

کاخ بیلربی استانبول

کاخ بیلربی آخرین اقامت پادشاهان عثمانی بوده است که معمولاً در فصل های تابستان در آن به سر می بردند. این کاخ در شمال اولین پل بسفر واقع شده است

موزه دراویش چرخان استانبول

موزه دراویش چرخان استانبول، که با نام Kulekapı Mevlevihanesi نیز شناخته می‌شود، یک مولویه‌حانه قدیمی در منطقه بی‌اوغلو استانبول است.

موزه مادام توسو استانبول

موزه مادام توسو استانبول موزه ای زیبا و دیدنی است که مجسمه های مومی شخصیت های مشهور ترک و جهان در آن وجود دارند. حتماً از آن بازدید کنید.

موزه معصومیت استانبول

موزه معصومیت استانبول روایتگر داستان عاشقانه ای است که در سال 1974 تا 2000 بین کمال، تاجر ثروتمند و فوسون از خویشاوندان فقیرش اتفاق افتاد

خیابان استقلال استانبول

خیابان استقلال یکی از معروف ترین خیابان های واقع شده در استانبول می باشد که شامل کافه ها، رستوران ها، بارها و اماکن تفریحی بسیاری است.

موزه کارت ترکیه چیست ؟

موزه کارت ترکیه برای آن دسته از افرادی مناسب است که قصدشان از سفر به ترکیه، بازدید از موزه ها و اماکن تاریخی کشور ترکیه است.

اپلیکیشن های کاربردی در ترکیه

در این مطلب شما را با اپلیکیشن های کاربردی در ترکیه آشنا می سازیم. اپ هایی که به طور قطع در سفر به ترکیه و استانبول به درد شما خواهند خورد.

خرید سیم کارت در ترکیه

امروزه ارتباطات و اینترنت یک عادت و نیاز همگانی شده است. در این مطلب به شما خواهیم گفت که چگونه اقدام به خرید سیم کارت در ترکیه بکنید.

سفر به ترکیه برای افراد کم توان و معلولین چگونه است؟

یکی از دغدغه های سفر به ترکیه برای افراد کم توان و معلولین نداشتن اطلاعات کافی از مقصد است. در این مطلب شما را برای این سفر راهنمایی می کنیم.

سفر به ترکیه همراه با کودک چگونه است ؟

سفر به ترکیه همراه با کودک چالشی است که بسیار از والدین با آن روبرو می شوند. در این مطلب نکاتی در رابطه با سفر به ترکیه با کودکان آورده ایم.

بیمه مسافرتی چیست ؟

بیمه مسافرتی یک ضرورت برای اتفاقات ناخواسته ای است که در طی سفر برای ما پیش می آید. در اینجا شما را با بیمه های مسافرتی آشنا می کنیم

تبدیل ارز در استانبول

تبدیل ارز در استانبول یکی از کارهایی است که برای مسافران استانبول مهم است. شاید برای شما هم که مسافر استانبول هستید نحوه تبدیل ارز مهم باشدخرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×
English العربی

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.